کتابی که در ۲۸ روز زندگی شما را متحول می کند

1 سال پیش

کتابی که می‌تواند در ۲۸ روز زندگی شما را متحول کند

افراد با مطالعه کتاب معجزه شکرگزاری، می‌توانند با اثر سپاس‌گزاری در زندگی آشنا شوند. معجزه ای که خیلی از نیازمندان دنیا را ثروتمند کرده و زندگی میلیون ها انسان را تغییر داده است. در این مطلب با این کتاب و دلایل محبوبیت آن آشنا می‌شویم.

 

کتاب معجزه شکرگزاری؛ قدردان نعمت‌های زندگی خود باشید!

برخی کتاب‌ها در طول تاریخ توانسته‌اند زندگی افراد را متحول کنند و به آن‌ها درس چگونه زیستن بدهند. از جمله این کتاب‌ها می‌توان به کتاب معجزه شکرگزاری، قلعه حیوانات و راز اشاره کرد. این کتاب‌ها می‌توانند دیدگاه هر شخصی را نسبت به زندگی متحول کنند. کتاب معجزه شکرگزاری که توسط خانم راندا برن نوشته شده است و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در گروه کتاب‌های انگیزشی و موفقیت به‌شمار می‌آید. افراد با مطالعه این کتاب می‌توانند راه‌های سپاس‌گزاری بابت داشته‌های خود را به بهترین شکل ممکن آموزش ببینند و با آثار شگفت‌انگیز این روش در ارتقا کیفیت زندگی خود آشنا شوند. در این مطلب با این کتاب و دلایل محبوبیت آن آشنا می‌شویم.

کتاب معجزه شکرگزاری را بهتر بشناسیم

کتاب معجزه شکرگزاری در سال ۲۰۱۲ توسط راندا برن نویسنده مشهور آمریکایی منتشر شد و توانست مانند دیگر آثار این نویسنده محبوب به فروش خوبی در سرتاسر جهان دست پیدا کند. این کتاب به افراد آموزش می‌دهد که چگونه بابت تمام داشته‌های خود سپاس‌گزار باشند و باوجود آن‌ها از زندگی خود لذت ببرند. طبق نظرات خوانندگان این کتاب، این کتاب می‌تواند زندگی شخصی افراد را کاملا متحول کرده و مقدار زیادی انرژی مثبت به زندگی آن‌ها تزریق نماید. به همین خاطر افرادی که به کتاب‌های انگیزشی و موفقیت علاقه‌مند هستند، می‌توانند از خواندن این کتاب نهایت لذت را ببرند.

  آشنایی با رتیل

 

راندا برن؛ نویسنده کتاب معجزه شکرگزاری

همان‌طور که عنوان شد، نویسنده کتاب پرفروش معجزه سپاس‌گزاری، خانم راندا برن است. او در سال ۱۹۴۵ در کشور آمریکا به دنیا آمد و تا به امروز در قید حیات است. موفق‌ترین اثر زندگی راندا برن کتاب راز او است که توانست به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ تبدیل شود. بسیاری از افراد معتقدند که با کتاب راز خانم برن، زندگی آن‌ها متحول شده است. به همین خاطر در سال ۲۰۰۷، مجله تایم خانم برن را در میان ۱۰۰ زن موفق جهان قرار داد. بعد از موفقیت‌های بی‌شمار کتاب راز، خانم برن در سال ۲۰۱۲ کتاب معجزه سپاس‌گزاری یا معجزه شکرگزاری را منتشر کرد. این کتاب نیز مانند تمام کتاب‌های او توانست به فروش بسیار خوب و محبوبیت فراوان دست پیدا کند.

 

محتوای کتاب جذاب معجزه شکرگزاری

همان‌طور که از اسم کتاب معجزه شکرگزاری مشخص است، این کتاب درباره شکرگزار بودن نسبت به داشته‌های افراد است. شکرگزاری اهمیت زیادی در زندگی افراد دارد. چرا که افراد با شکرگزار بودن نسبت به داشته‌های خود می‌توانند حس آرامش را در زندگی خود احساس کنند.

به همین خاطر کتاب معجزه شکرگزاری با ارائه یک سری تمرین در طی ۲۸ روز، به افراد کمک می‌کند تا به بهترین شکل ممکن نسبت به داشته‌های خود شکرگزار باشند و از انرژی مثبت این کار در زندگی خود بهره‌مند شوند. افراد با مطالعه این کتاب می‌توانند با تهیه یک چک‌لیست، داشته‌های خود را در آن یادداشت کنند.

همچنین نعمت‌ها و مزایای که در طول روز از آن بهره‌مند می‌شوند را می‌توانند در این چک‌لیست وارد کنند. باید اشاره داشت که این کتاب با عناوینی مانند معجزه شکرگزاری و معجزه سپاس‌گزاری با ترجمه افرادی مانند وامق عسکری، الهام امیری‌زاده، سیما فرجی و علی اصغری در بازار برای خرید موجود است.

  تنفر از همسر دلایل و روش های مقابله با آن

کتاب معجزه شکرگزاری مناسب چه افرادی است؟

با گسترش شبکه‌های اجتماعی و افزایش کاربران این شبکه‌ها، بسیاری از افراد احساس می‌کنند که در زندگی خود کمبودهای زیادی دارند. این امر باعث می‌شود که زندگی افراد دچار مشکلات بسیاری شود و از داشته‌های خود در زندگی راضی نباشند. این دسته از افراد می‌توانند با خرید کتاب شکرگزاری و مطالعه آن بابت داشته‌های خود را یاد بگیرند و متوجه شوند که هر فردی در زندگی، داشته‌هایی دارد که بسیاری از افراد از آن‌ها بی‌بهره هستند. برای مثال بسیاری از افراد جهان به آب بهداشتی دسترسی ندارند، درصورتی‌که بسیاری از افراد قدر این نعمت بزرگ را نمی‌دانند و نسبت به آن شکرگزار نیستند.

 

 

 

کتاب معجزه شکرگزاری؛ کتابی برای تحول در نگرش افراد نسبت به زندگی

کتاب‌های انگیزشی در زندگی افرادی که به دنبال انگیزه برای موفقیت در زندگی هستند، نقشی مهم دارند. این کتاب‌ها می‌توانند به افراد یک هدف برای زندگی بدهند یا نگرش آن‌ها را نسبت به زندگی عوض کنند. کتاب معجزه سپاس‌گزاری از این دسته از کتاب‌ها است و شما می‌توانید با مطالعه آن، مسیری جدید در زندگی خود پیدا و انتخاب کنید. بسیاری از افراد با مطالعه این کتاب توانسته‌اند بسیاری از استرس‌ها را از زندگی خود دور کنند و با سپاس‌گزاری نسبت به داشته‌های خود، زندگی آرامی را تجربه نمایند.

امروزه بسیاری از مردم بدنبال بهترین روش برای مدیریت زمان خود در کارهای روز مره هستند و یکی از این کارها خرید بوده که حقیقتا زمان زیادی صرف خواهد شد. به همین جهت تیم فروشگاه اینترنتی اصلی کالا با پشتوانه سالها تجربه در حوزه فروش لوازم خانگی در بندر گناوه و برخورداری از کادر مجرب و متعهد و تحصیل کرده در این عرصه تصمیم به راه اندازی این فروشگاه گرفته است. تا بتوانید همزمان با رشد روز افزون و رو به گسترش رسانه جهان شمول اینترنت به منظور ارایه خدمات خود در بازار آنلاین و نیاز مشتریان خود در سراسر ایران، نیازهای آنها را برآورده کند.

  سه روش پخش آهنگ ، فیلم و موزیک های گوشی در تلویزیون با کابل و بدون کابل

 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب اصلی کالا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه